• Panda Therapy

Plážová, Múdra, Sladká, Informovaná, Zamilovaná

Plážová Panda „Zbožňujúca leto“

Slnečné lúče tancujú po ligotajúcom sa mori, piesok pod labami je príjemne hrejivý a mierne drsný, morské vlny sa dotýkajú pobrežia a po pláži sa rozlieha iba slabý spev mora. Morská hladina je pokojná a nad obzorom je vidno nádherné zapadajúce slnko, ktoré hádže prekrásne teplé farby. Panda si so svojim klobúčikom vykračuje piesočnou plážou, užíva si nádherný pohľad a príjemný letný vietor, nesúci so sebou morskú vôňu. Panda zbožňuje leto.

Plážová Panda „Zbožňujúca leto“
Plážová Panda „Zbožňujúca leto“

Ponúkame aj obojstrannú tlač obliečky, vďaka čomu bude potlač viditeľná aj zo zadnej strany vankúša. Bavlna na povrchu vankúša je na dotyk jemná a príjemná. Vnútorná výplň z dutých vlákien výborne drží svoj tvar a dobre podopiera hlavu i krčnú chrbticu. Výplň je „o číslo“ väčšia voči obliečke, čo zaručuje dokonalý dizajn, plnosť a celkovú funkčnosť vankúša. Ponúkame možnosť zakúpiť si obliečku spolu s výplňou alebo bez výplne, stačí si len vybrať. Zloženie 100% bavlna, rozmer obliečky 40×40 cm, výplň – duté vlákno so 100% polyesterovým povrchovým materiálom, vhodné pre alergikov a astmatikov – rozmer výplne 50×50 cm, výplň sa vkladá cez preloženú spodnú časť zadnej strany obliečky.

Múdra Panda „Marcová“

Klasická kniha má svoju nezameniteľnú vôňu, pri otáčaní strán vydáva svoje typické zvuky, často je v nej veľa krásnych obrázkov, pomáha vytvárať špecifickú atmosféru. Podľa Pandy prináša čítanie klasických kníh aj niekoľko fyzických a duševných výhod: vlastnenie a čítanie papierových kníh vyvoláva pocity šťastia, čítanie zvyšuje výkon mozgu, pamäť a koncentráciu, zlepšuje písomný prejav, posilňuje sebavedomie a znižuje stres. Vďaka knihám sa stáva Panda empatickejšia. Od roku 1955 oslavuje marec ako mesiac knihy, má v úcte významného buditeľa a ľudového spisovateľa – Mateja Hrebendu Hačavského, ktorý sa podieľal na šírení slovenskej aj českej knižnej kultúry. Napriek tomu, že mal zrakovú chybu, a neskôr oslepol, jeho hendikep mu nijako nebránil v jeho vášni – zbieraní kníh.

Múdra Panda „Marcová“
Múdra Panda „Marcová“

Sladká Panda „Rezeň v kornútku“

Panda si leto bez zmrzliny nevie predstaviť. Chladivá osviežujúca maškrta je pre ňu v horúcich dňoch vytúženou samozrejmosťou. Miluje ju a z roka na rok ju prekvapujú nové a nové, občas aj veľmi netradičné, príchute. Vo Viedni natrafila na skutočný „cukrársky pôžitok“ – zmrzlinu s príchuťou rezňa (Wiener Schnitzel) a zmrzlinu syrovú (Leberkäse). Panda ochutnala rezeň v kornútku. Okrem toho, Panda jeden kopček zmrzliny zlíže približne 50 ťahmi jazyka. Zmrzlina Chameleón mení farbu, keď sa jej dotkne jazykom. Najviac zmrzliny ročne skonzumujú pandy Americké, za nimi nasledujú pandy z Nového Zélandu a Austrálie. Vafľový kornútok bol vynájdený v roku 1904. Čokoládová zmrzlina bola vynájdená skôr ako vanilková. Vanilková zmrzlina je svetovo najobľúbenejšia, potom nasleduje v obľúbenosti čokoládová. Cukor znižuje bod mrazu vody obsiahnutej v zmrzline, stará sa teda o to, aby sa v zmrzline nevytvorili ľadové kryštáliky a zmrzlina si zachovala svoju jemnú konzistenciu.

Sladká Panda „Rezeň v kornútku“
Sladká Panda „Rezeň v kornútku“

Náš textil je potlačený najmodernejšou technológiou priamej tlače na bavlnený materiál. Vyniká žiarivými a sýtymi farbami. Potlač je nehmatateľná a tým sa stáva nosenie textilu komfortnejšie. Vďaka profesionálnej technike a bohatým skúsenostiam je naša potlač trvácna a nezničiteľná. Používame kvalitné a certifikované atramenty, bezpečné pre dospelých aj deti vrátane batoliat. Prémium tričko, gramáž 190g/m², zloženie 95% poločesaná predpraná bavlna, 5% elastan, okrúhly výstrih, krátky rukáv.

Informovaná Panda „Stará klasika“

Je to tak, Panda vypla internet a stala sa čitateľom novín. Číta s nadšením, vonia jej tá klasická vôňa, má rada šuchotanie novinového papiera, pri držaní novín v labke sa cíti pohodlne. Panda preferuje pohodlné čítanie, môže sa kedykoľvek k textu vrátiť, prečítať v kľude, má noviny polabke hocikedy a hocikde. Panda kupuje noviny aby bola lepšie informovaná, chce byť medzi prvými, čo sa niečo dozvedia, chce mať prehľad, širší obzor a čerstvé informácie. Je presvedčená, že čítanie novín podporuje lepšie pochopiť súvislosti dnešnej doby, no občas má už všetkého dosť a v novinách hľadá zábavu, teda senzácie, krížovky, relax, inzeráty, pikošky zo spoločenského diania či klebety. Pande zavoňala stará klasika.

Informovaná Panda „Stará klasika“
Informovaná Panda „Stará klasika“

Hravá Panda „Zamilovaná“

„Neseď stále za tým počítačom! Nevieš, ako ti tie hry škodia?“ je veta, ktorú sme počuli už všetci. Hrám sa pripisujú negatívne účinky, ktoré sú z väčšiny len vymyslené alebo pomýlené v dôsledku chybných či dokonca žiadnych informácií. Čo ak je všetko úplne inak? Panda hrá rada. Hrá lebo si myslí, že hry môžu spomaliť následky starnutia, môžu zlepšiť zrak – príkladmi sú lepšie rozpoznávanie odtieňov sivej či sledovanie pohybu väčšieho množstva objektov.  Panda hrá rada aj akčné hry, pomáhajú jej rozhodovať sa. Hry jej zlepšujú schopnosti učenia sa a pamäť, liečia depresiu, zlepšujú schopnosti sústredenia sa a pozornosti, pomáhajú v boji so zlozvykmi – omnoho horšími ako hry, pomáhajú jej so súhrou zraku a motoriky, učia cudziu reč, hry ju motivujú byť lepšou verziou seba samej a vidieť to, čo je naozaj dôležité. Okrem toho, že videohry rozvíjajú vnútornú motiváciu pandy, učia ju, že sa nesmie nikdy prestať zlepšovať. Panda už dlhšie cíti platonickú lásku, miluje inštalatéra Super Maria.

Hravá Panda „Zamilovaná“
Hravá Panda „Zamilovaná“

Veľkorysá Panda „Financmajster“

Panda má radosť z rozdávania peňazí, jej veľkorysosť má nádherné výhody. Veľkorysá panda je šťastnejšia, zdravšia, vďačnejšia, spokojnejšia a prežíva hlbšie vzťahy s ostatnými. Je dôležité zamyslieť sa nad touto témou. Jedna z vecí, ktoré výrazne redukujú stres, je podarovať časť peňazí ďalej. Veľkorysosť je dosiahnuteľným cieľom, bez ohľadu na aktuálnu finančnú situáciu. Veľmi podobný vzťah bol preukázaný medzi prežívaným šťastím, zdravím a dobrovoľníctvom.

Veľkorysá Panda „Financmajster“
Veľkorysá Panda „Financmajster“

Tlač všetkých kolekcií Panda Therapy zastrešuje spoločnost Proliga s.r.o. Rodinný podnik s potlačou nie len športového oblečenia, zaoberajúci sa personalizáciou textilu a reklamných predmetov pre všetky odvetvia. Proliga sa špecializuje na potlač tímového oblečenia. Dodáva značkový textil a reklamné predmety pre športové kluby, školy, firmy, podujatia a organizácie. Problémom nie je ani realizácia objednávok od jedného kusa. Vždy radi pomôžu s jedinečným a originálnym darčekom pre vašich najdrahších. www.proliga.eu

Kolekcie Panda Therapy vznikajú postupne, bez nátlaku, v pokoji a kľude. Na svet prišlo ešte veľa dobrých a zaujímavých nápadov, ktoré budú postupne realizované a prezentované. Ak vás tieto produkty zaujali, možno pobavili alebo nebodaj poučili, máte srdečné pozvanie na návštevu e-shopu, kde si môžete prezrieť celú ponuku Panda Therapy. www.sashe.sk/PANDA.THERAPY

Mgr. art. Zuzana Škriečková

IČO: 43456774, ŽRSR Oú TN: 350-23802

TELEFÓN

+421 948 506 932

SOCIÁLNE SIETE

FACEBOOK

INSTAGRAM